konuyla alakalı Yorumlar

7 users (Kişi Tarafından Bu YazıyaYorum Yapılmış)

Subscribe to this post comment rss or trackback url
mygif
MuSa TURĞAL says in Haziran 5th, 2008 at 09:14

Gerçekten çok güzel bir konu açmışsın Ramazan ilk önce bu güzel seçiminden dolayı seni tebrik etmek istiyorum. Sayın AKAN Anna Kafamda Bit Var kitabını okumuştum. Başından geçen gerçek olayları anlatıyor. Ve sizinde son paragrafta belirtiğiniz gibi bu bütün gerçek olayları YOL filminde yeşilçamda anlatarak azda olsa sesini duyurmayı ve TÜRKİYE de olan ve bizim daha bilmediğimiz bir sürü esrarengiz olayları azda olsa anlatmaya çalışıyor. Sözlerime son verirken herkes üzerine düşen görevi yaparsa, böyle sorunlar ve buna benzer olaylar kalmıyacak. CAHİT SITKI TARANCI nın yazdığı ve ONUR AKIN ın şarkıya döktüğü sözlerinde ki gibi… HAYALLERİMİZDE Kİ MEMLET e kavuşmamız dileğiyle kalın sağlıcakla. Musa TURĞAL.

mygif
hakan says in Temmuz 27th, 2008 at 11:55

çok güzel konular açıyorsun tebrik ederim. HAKAN TURAN

mygif
revşen says in Ağustos 17th, 2008 at 13:42

kesinlikle bu kitabı okumalısnız çok ama çok güzel keşke tarık akan böle şeyler yaşamasaydı ama… hayatın gerçeklerini bilmek görmek isitiyorsanız okuyun

mygif
LEVENT TAMER says in Ekim 12th, 2008 at 02:34

SAYIN KOCAKAYA YI KUTLUYORUM.BEN BİR TARIK AKAN HAYRANI OLARAK YAZINIZI ÇOK BEĞENDİM.BÜYÜK USTA AKAN GİBİSİ DE BİR DAHA TÜRK SİNEMASINA GELMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SAYGILARIMLA.

mygif
soner kaya says in Ocak 12th, 2009 at 20:48

çok güzel ve herkesin okuması gereken bir kitap.tarık abimizi kutluyorum.ben bu kitabı elime aldığımda hiç ara vermeden bitirmiştim.o kadar sürükleyici ve gerçekci ki tebrik ediyorum…başarılarının devamını diliyorum…

mygif
gamze coskun says in Mayıs 1st, 2010 at 12:54

o bir tarık akan söze gerek yok

mygif
slgr says in Temmuz 19th, 2010 at 17:40

cumhuriyet yürüyüşlerinde ve tekel işçilerinin eylemlerinde en ön sırada görüyorum müjdat gezen cüneyt arkın ve tarık akan üçlüsünü. onlara duyduğum sevgi gördüğüm karelerle artıyor.tarık akana duyduğum sevgi ise bu kitapla bir kat daha arttı.iyiki bizlerle yaşadıklarını paylaşmış.