5 users (Kişi Tarafından Bu YazıyaYorum Yapılmış)

Subscribe to this post comment rss or trackback url
mygif
Runya_Runyam says in Ocak 16th, 2009 at 08:22

Eyvallah Ramazan,

Okuyan için hayat güzeldir ama bazen sadece okumak yetmez sabır ister, Bu sabırsızlık bazen bizi çok zorlar yaptığımız her emeğin karşılığını bekleriz bazen alamayınca sıkılır sanki yenik düşeriz ama aslında bu yenik düşmeler farkında olmadan çok şeyler katıyordur.İnsana anlatılmaz mutluluk katan insanın kendi başarısıdır bu hiç bir yerden satın alınamaz.

mygif
Gökçe says in Ocak 16th, 2009 at 18:07

Okumalıyız ki öğrenelim öğrenelim ki bilelim bilelim ki fikir sahibi olalım fikir sahibi olalım ki cahil kalmayalım cahil kalmayalım ki yaşayabilelim yaşayabilelim ki daha çok şey öğrenip başarılı olalım başarılı olalım ki mutlu olalım mutlu olalım ki milletçe birlik beraberlik içerisinde bilgili görgülü başarılı bi devlet olalım kimsenin himayesinde olmadan gerçekten halkın söz sahibi bi devlet olmayı dilerim.

Ramazan süper yazmışsın tebrik ederim.

mygif
Suheyla says in Ocak 22nd, 2009 at 07:24

Okumanın insan üzerindeki etkisini kimse inkar edemez.Okumanın insan karakteri üzerinde çok etisi vardır… Okumak deyince benim aklıma hemen şu cümleler geldi ” İlim kendini bilmektir sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır “. Kalemine sağlık…

mygif
serdar says in Ocak 24th, 2009 at 13:02

okumak,bildiğini duygu ve düşüncelerini yazmak insanlık adına en büyük hazinedir.cahilleşen ve köreleşen dünyamızda en büyük ihtiyacımız olanı ellerimizle itiyoruz.

mygif
cumali says in Mart 25th, 2009 at 07:25

abe kalemine sağlık çok güzelolmuş toplumda senin gibi insanlar oldukça bu toplum kalkınır.

Fikrinizi Belirtin

 Isminiz (*gerekli)

 E-Mail Adresiniz (*Özel)

 Web Adresiniz (*Zorunlu Değil)

Yazdığım yorumun bu sayfada yayınlanmasında bir sakınca görmüyorum...

Not: Bu yazıya yapmış olduğunuz yorum, blog sahibi onayladıktan sonra yayınlanır...